• Uus
anzol de pesca kinnitusseadmete pea seotud raua okastraat konksu söödaks meelitada Queen size karpkala süvamere kalapüük pöörleb landid paat konksu pöörlev

anzol de pesca kinnitusseadmete pea seotud raua okastraat konksu söödaks meelitada Queen size karpkala süvamere

Buyers rating:
€ 2.74

Summa

1) 11/0 : Konks ukse laius -26mm, konksu varre pikk-48mm , kalapüük jõud 320 LB (Nr 9) 9/0 : Konks ukse laius -27mm, konksu varre pikk -40mm ,kalapüük jõud 240 LB (Nr 7) 7/0 : Konks ukse laius -22mm, konksu varre pikk -35mm , kalapüük jõud 187 LB (NR. Selleks, et vähendada või kõrvaldada tariifid, täitke deklareeritud väärtus kaup on väga madal, palun ärge muretsege, olla kindel, et osta
Me ei uarantee tarneaeg kõik rahvusvaheliste vedude erinevuste tõttu tolli kliiringu korda igas riigis eraldi, mis võib mõjutada, kui kiiresti teie toode on kontrollitud.Need täiendavad tasud võivad olla kogutud üleandmise ajal. Me saadame kaubad 3 päeva jooksul, kui teie makse on lõpetatud.
Tagastab :
Teeme oma parima, et pakkuda meie klientidele parimat, et saame. Kuid ostja peaks veenduge, et esemed tagastatakse, on nende algne tingimusi.
Ostja vastutab shipping tasu tagastab kirjed.
Me hüvitame teile, kui te tagasi esemed 15 päeva jooksul sinu kätte punkte, mis tahes põhjusel. Kui esemed on vigastatud või kadunud, kui nad on tagasi, ostja vastutab sellise kahju eest, ja me ei anna ostja täies ulatuses tagasi.

Teave kauba kohta

Positsioon:
Ookeani Kalapüügi Paat
Materjal:
Kõrge Süsinikusisaldusega Teras
Skaalaga või Mitte:
No
Elektrilised või Mitte:
manuaal
Koos Joonlaua või Mitte:
No
Kuju:
J
Tüüp:
Okastraat Konks
Konksu Tüüp:
A okastraat konks
Suurus:
Nr 3, Nr 5 Ja Nr 7 Nr 9 Nr 11
Päritolu:
Hiina
Kalapüügi kohti:
Ocean Beach kalapüük paadist kalapüügi ookeani rock kalapüük jõgedes
Aega turul:
2014. aasta Kevadel
Muud küsimused:
Müüja kontakt
Konksu Suurus Vali:
Pange tähele, või jätke teade 3 5 7 9 11 teisiti vaikimisi saadetakse Nr 9
is_customized:
Yes

Sarnased kaubad kategoorias