• Uus
6 Pigi E Solar Plexus Kollane Värv Jäätunud Crystal Laulmine Kaussi tasuta seemisnahast ja o-rõngas

6 Pigi E Solar Plexus Kollane Värv Jäätunud Crystal Laulmine Kaussi tasuta seemisnahast ja o-rõngas

Buyers rating:
€ 37.10

Summa

Eemaldamine tööriist pärast laulu velje võimaldab kausi jätkata resonating ja lubavad heli hakkavad aeglaselt vähendada helitugevust. Nii et üks komplekt toode on väga lihtne meid. Oma Zen-skulptor välimus on tervendav ja nende Yin/Yang omadusi tähe. Nende valge värv meenutab puhtus ja uue algus.Kui ei,siis ei saa me saata paki,siis palun mõista meid!!!
Need ilusad ja luminestsentsmaterjalide kausid tekitavad ekspansiivne heli, mis on tervendav keha sügavamates kudedes. Me ettevaatust vastu korjamine kauss üles või veavad kausi oma rim nagu jälle see paneb surve alla kauss, mis võiksid seda kahjustada. Me saame teha koostööd, et lahendada Kõik probleemid!. Säilitades kõrge maht ja maksimaalne vibratsioon on kahjulik kõigile kristall-kausid. See võimaldab tõrgeteta värvitoonide üleminekud kui kasutate mitut kausid.Praktika on parim viis õppida kontrolli tooni ja mahu, kus jätkus tava meisterlikkust üle korraliku tehnikat mängides muutub loomulik. Heli loomulikult sulatamine, kui teine kauss on aktiveeritud. Rakendades isegi surve, aeglaselt juhend vahendi ümber väljaspool rim, hoides kindlalt kui võnkumine algab ehitada ja soovitud helitugevus on saavutatud.
Meil on ekspert, kes saab tooni otsing. Klassikaline Jäätunud kausid läbi Maa energia. Kui tööriista tunne see on kopsakas off kausi, kui velg muutub blur, kui ebameeldiv müra tekkida, või kui heli on summutatud ajal mängib ta näitab overage või ebaühtlane surve. oktaavi, peamiselt on 3th oktaavi, 4. Kausi on võimalik mängida suvalises suunas. Saame toon tahes kuju laulmine kaussi arvesse täiuslik muusikaline märkus. Väga reljeefsete ja valgust täis Klassikaline Jäätunud potid on ideaalne läbipuhumisaparaadi vahendid suurte rühmade, meditatsiooni ja sise-ja välistingimustes tervendav ja aed kaart.
See on kõige parem hoida ja transportida Quartz crystal singing kausid on kandekott, mis sobib kauss tihedalt ümber rindkere. Klassikaline Jäätunud ümardatud ja valgust täis kausid ringi täielikum, siledam toone kombineerida jaoks kõige magusamad Universaalne harmooniad. Seal on täiuslik C C C C C# D D# E F# G G# A A# B muusikaline lisa 1.
Tagasiside
Kliendi rahulolu on meile väga tähtis!
Kui olete rahul asjad, mida te tellinud, jätke palun tagasisidet!
Kui te ei ole rahul objekte, mida tellida, palun võtke meiega ühendust enne lahkumist negatiivset tagasisidet.

Teave kauba kohta

värv:
sees maali, väljaspool maali
Brändi Nimi:
SINGINGBOWL

Sarnased kaubad kategoorias