• Uus
8 tolline A-Indigo Kolmanda Silma Tšakra Jäätunud Quartz Crystal Laulmine Kaussi

8 tolline A-Indigo Kolmanda Silma Tšakra Jäätunud Quartz Crystal Laulmine Kaussi

Buyers rating:
-6 % € 39.00
€ 41.30

Summa

Suuremad potid on palju rohkem järelkõla, mille toon ikka enam,lihtsalt sellepärast, suurus ja kogus kristall.raamatu karbis 4.Üks on tunne, mis ühe inimese energiakeskuste või tšakrad. Suurus 6"kuni 24"
Funktsioon
1.
Mõned kausid ühtlustada teiste kausid,ja kui mõlemad on palyed samal ajal,on selle mõju peen ja sünergilise.Iga suurus koos kõigi helisignaalide inimesed keha tšakra . tehtud 99,99% Puhtaim Kvarts liiv.
Spetsifikatsioon
1.Nagu allpool :
Suurus
6 7 8 9 10 11 12 13 14 16 18 20 22 24
Pigi
C D E F G A B C# D# E# F# G# A# B#
Charka
Juur, Sakraalne, Solar Plexus -, Südame -, Kurk, Kolmas Silm, Crown
Märkus : 1 inch=25. On mitmeid meetodeid ravi koos heliga.Mõnikord, Kui süsteem probleem, kui virnastamine tellimuse samal tellimuse number, kauba võib tunduda viga, kui kauba ja tegeliku lasti poolt lahknevus, võtame teiega ühendust aega.
Pakend ja saatmine 1.plastikust õhu padi film 2.
8 tolline A-Indigo Kolmanda Silma Tšakra Jäätunud Quartz Crystal Laulmine Kaussi
Meil on võimalik pakkuda kõiki suurus 6"-24", ja kõik toon C D E F G A B ,kui soovid, et ka teised suurust ja tooni,palun võtke mind, ma tahaksin tsiteerida teile asap.)
Julgelt ühendust minuga
Teade
Kaubaveo ei sisalda tollivormistuse tasu.Iga suurus on kõik tune CDEFGAB
3.
AIO tootmise tehnoloogia : kui temperatuur ulatuda 3000-4000 kraadi Celsiuse järgi,ning liiva muutunud vedel,siis tehtud Crystal Singing Kausid Hulgimüük.Iga kauss on testitud digitaalset tehnoloogiat, et kindlaks määrata selle heli.99% puhas peenestatud kvarts ja kuumutada, kuni umbes 4000 kraadi tsentrifugaal hallituse.
Budistliku Laulmine Kaussi , Quartz Crystal Laulev Kauss on palju erineva suuruse alates 6 tolline 24 tolline , muusikaline märkus on 7 peamist tšakrat(CDEFGAB).Kaussi paisata võimas,puhas vastukaja.Tugev ja pikk kõla
Budistliku Laulmine Kaussi,Quartz Crystal Laulev Kauss on sama mõju, Tiibeti laulev kauss ,kuid heli on ilusam kui metallist laulmine kaussi ,ja heli pikk ja tugev .Puhtaim Quartz crystal 99.Selge potid,mõnevõrra kallim,on kergemini kättesaadav väiksemad.Lõõgastus,erinevate heli muster on loodud kahjustatud kehaosa.Crystal laulmine kaussi heli tervendav,muusika teraapia ja tšakrate tasakaalustamine.

Teave kauba kohta

Mudeli Number:
Värv-bowl-007
Brändi Nimi:
Magnetic
Kaal (KG):
1.8
Läbimõõt (cm):
20-30cm
Toon Number:
7 toonid
Toote nimetus:
Quartz Crystal Laulmine Kaussi
Materjal:
puhas kvarts kristall
Saadaval suurus:
8 tolli
Saadaval Toon:
CDEFGAB ,C#D#E#F#G#A#B#
Sagedus:
440HZ
tšakra:
7 tšakra
tarvik:
kummist O-rõngas ja suede stick
värv:
7 värvi, 7 tšakra ja 7 tooni

Sarnased kaubad kategoorias