• Uus
Art Decor Muinasjutt King Ratsutamine Hobune Mõõga Jäta Lossi Seina Kleebised Kids Room Vinüül Õõnes Läbi Home Decor M585

Art Decor Muinasjutt King Ratsutamine Hobune Mõõga Jäta Lossi Seina Kleebised Kids Room Vinüül Õõnes Läbi

Buyers rating:
-3 % € 4.00
€ 4.12

Summa

Ostja KKK : 1. Kui kaua laev tellida? A : Tere,normaalsetes tingimustes, kolm päeva tarne. 2. Kui tihti ma saada toodet? A : Tere, saab kätte jooksul kohustusperioodi jooksul, üldiselt 7-35 tööpäeva jooksul (välja arvatud eri-riikides). 3. Ma ei ole saanud aja jooksul kohustuse toote kuidas? A : Tere, kui ettenähtud aja jooksul lubanud, ei saanud, ja ma pakkuda teile täieliku toetuse, ma kannan kahju Palun ärge muretsege. 4. Sain kahjustatud toode, kuidas ma saan teha? A : tooted läbivad range pakendite, normaalsetes tingimustes ei ole kahjustatud, kui toode on kahjustatud, anname teile kogu toetust, Palun ärge muretsege. Kui teil on muid küsimusi,siis palun võtke meiega ja meil on hea meel, et teenida teid.
Toote Andmed Pakett Sisaldab : Seina Kleebised & Transfer Film & User ' s Guide Materjal : keskkonnasõbralik, PVC-Pilti on illustratiivsed ja EI pruugi täpselt kajastama tegelikku suurust.

Teave kauba kohta

Suurus:
58 x 30 cm, 90 x 46 cm, 115 x 58 cm
Muster:
Lennuk Seina Kleebis
Mudeli Number:
M322
Liigitus:
Seina -, Mööbli-Kleebised
Brändi Nimi:
WXDUUZ
Stiil:
Peace
Stsenaariumid:
Seina
Teema:
Peace
Spetsifikatsioon:
Single-piece Package

Sarnased kaubad kategoorias