• Uus
1 tk Ruteenium metallist (tahke 2g pellet)

1 tk Ruteenium metallist (tahke 2g pellet)

Buyers rating:
€ 51.80

Summa


1 tk Ruteenium metallist (tahke 2g pellet)
Need ilusad tükid tahke ruteenium metalli sulatatakse meie oma kõrge temperatuuriga ahju. Nad on väga kõrge puhtusastmega (99.99%) ja sertifikaat analüüs on saadaval taotluse alusel. Ruteenium on väga harva liige plaatina rühma metalle.Need ilusad tükid tahke ruteenium metalli sulatatakse meie oma kõrge temperatuuriga ahju. Nad on väga kõrge puhtusastmega (99.99%) . Ruteenium on väga harva liige plaatina rühma metalle.
Ruteenium takisti paste : elektriline juhtivus materjali (ruteenium, ruteenium süsinikdioksiidi happe vismut, ruteenium plii, happe jne.) klaas sideaine, orgaaniline vedaja ja nii edasi kõige laialdasemalt kasutatud takisti kleepida, koos laia vastupanu, madala temperatuuri koefitsient vastupanu, vastupanu hea reprodutseeritavus ja eeliseid, hea keskkonna stabiilsuse, mida saab kasutada suure jõudlusega vastupidavus ja kõrge usaldusväärne täpsus resistor network.

Teave kauba kohta

Sarnased kaubad kategoorias

068-060A 172060 Sendust Südamikud
  • Uus
hinnangud:

068-060A 172060 Sendust Südamikud

Vahetamise regulaator induktiivpoolidSendust eelised1.Kulude vahel raua Pulber südamikud ja MPPSendust taotluse1 Me ei garanteeri kohaletoimetamist kõik rahvusvaheliste vedude erinevuste t

€ 14.00