• Uus
1 tk Ruteenium metallist (tahke 2g pellet)

1 tk Ruteenium metallist (tahke 2g pellet)

Buyers rating:
€ 51.80

Summa


1 tk Ruteenium metallist (tahke 2g pellet)
Need ilusad tükid tahke ruteenium metalli sulatatakse meie oma kõrge temperatuuriga ahju. Nad on väga kõrge puhtusastmega (99.99%) ja sertifikaat analüüs on saadaval taotluse alusel. Ruteenium on väga harva liige plaatina rühma metalle.Need ilusad tükid tahke ruteenium metalli sulatatakse meie oma kõrge temperatuuriga ahju. Nad on väga kõrge puhtusastmega (99.99%) . Ruteenium on väga harva liige plaatina rühma metalle.
Ruteenium takisti paste : elektriline juhtivus materjali (ruteenium, ruteenium süsinikdioksiidi happe vismut, ruteenium plii, happe jne.) klaas sideaine, orgaaniline vedaja ja nii edasi kõige laialdasemalt kasutatud takisti kleepida, koos laia vastupanu, madala temperatuuri koefitsient vastupanu, vastupanu hea reprodutseeritavus ja eeliseid, hea keskkonna stabiilsuse, mida saab kasutada suure jõudlusega vastupidavus ja kõrge usaldusväärne täpsus resistor network.

Teave kauba kohta

Sarnased kaubad kategoorias

1 tk Ruteenium metallist (tahke 10g pellet)
  • Uus
hinnangud:

1 tk Ruteenium metallist (tahke 10g pellet)

1 tk Ruteenium metallist (tahke 10g pellet)Need ilusad tükid tahke ruteenium metalli sulatatakse meie oma kõrge temperatuuriga ahju Nad on väga kõrge puhtusastmega (99.99%) ja sertifikaa

€ 146.30