• Uus
QiAN SiMAi Uus 15*11*3.5 mm, Valju kõlari, buzzer ringer Nokia Huawei ZTE Coolpad Lenovo oppo kõlar + DropShipping

QiAN SiMAi Uus 15*11*3.5 mm, Valju kõlari, buzzer ringer Nokia Huawei ZTE Coolpad Lenovo oppo kõlar + DropShipping

Buyers rating:
€ 0.97

Summa

Lihtne paigaldada, kuid see vajab professionaalne oskus paigaldada, palun olge ettevaatlik,
4. Tagasiside : Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline. Enne tagastamise esemed, palun kinnitage saatja aadress ja logistika meetod koos meiega. Need täiendavad tasud võivad olla kogutud üleandmise ajal. 100% uus ja kõrge quanity tooteid . Kui mõni selle osa on vaja välja vahetada, ostja peab tasuma ka kohtukulud osad tuleb asendada. Tagastab : tagastame teile, kui te tagasi esemed 15 päeva jooksul sinu kätte punkte, mis tahes põhjusel.
Vedu : Kui tellida, siis palun valida tarneviisi ja maksta selleks, sealhulgas laevanduse tasu. Palun jätke positiivset tagasisidet ja 5 tähte, kui sa oled rahul meie üksused ja teenuseid. Ostjad võivad nõuda toote asendamist 15 päeva jooksul alates sinu kätte toodet. Ostja peab tagastama toote originaal tingimused meile ja peaksid kandma tagastamise postikulud.5 mm, Valju kõlari, buzzer ringer Nokia Huawei ZTE Coolpad Lenovo oppo kõlar + Drop Shipping
1. Kuid ostja peaks veenduge, et esemed tagastatakse, on nende algne tingimusi. Me ei hüvita laevandus tasu keelduda saadetiste. Ostja vastutab shipping tasu tagastab kirjed. Ostja peaks püüdma esitada kahjunõude koos logistika ettevõte katta kulud kahju või kadu. Me teeme oma parima, et lahendada kõik probleemid ja annab teile parim klienditeenindus.

Teave kauba kohta

disain:
Baar
Brändi Nimi:
Qian simai
Mudeli Number:
Huawei ZTE Coolpad Lenovo oppo
Ühilduva Brändi:
Nokia
Ühilduva Brändi:
Huawei ZTE Coolpad Lenovo oppo
Mudel:
Nokia Huawei ZTE Coolpad Lenovo oppo
Tüüp:
vali kõlar
Suurus:
15*11*3.5

Sarnased kaubad kategoorias