• Uus
ÜHIK UTG9003C 2MHZ 25Vp-p Digitaalne Funktsiooni Generaator Generaatori

ÜHIK UTG9003C 2MHZ 25Vp-p Digitaalne Funktsiooni Generaator Generaatori

Buyers rating:
€ 124.59

Summa

- Ühe saame tagastatud esemed, saadame asendada need tagasi niipea kui võimalik.- Ühe-aastane garantii.- Palun võtke meiega ühendust, enne, kui sa lahkud neutraalne või negatiivne tagasiside, me püüame oma parima, et lahendada probleeme. Tänan teid väga teie abi ja soovin teile ilusat päeva!. Näiteks, kui palju hind tuleks meil kirjutada saatekiri arve, või kuidas kirjeldada objekti, jne.- Palun kontrollige te riigi tolliasutus, et teha kindlaks, millised need täiendavad kulud on enne ostu sooritamist.
parameeter
pilt
Garantii 1.- Meie garantii ei laiene toodetele, mis on füüsiliselt kahjustatud või üro-normaalsed töötingimused tulemusena väärkasutamise või ebaõige paigaldamine osad.- Me saame laeva tooteid kogu maailmas.Hinnanguline kättetoimetamise kuupäev on 25-30days.- Impordi tollimaksud, maksud ja muud tasud, mis on juhtunud teie poolel ei ole hinna sees on punkt.- Kui teie tagasiside on väga oluline meie arengus, me siiralt paluda sul lahkuda positiivne tagasiside meie eest, kui olete rahul meie toodete ja teenuste. Import Maksud või lõivud 1.- Palun veenduge, et kohaletoimetamise aadress ja kontakt telefoni number on õige, kui sa pakkumise objekt. Need tasud on tagatud ostja. Suur tänu teie aja eest.- Palun kinnitas üksikasjalikku teavet tarne arve.- Meie programm ei jäta tagasi sama tagasiside, et sa pärast oma positiivset tagasisidet.
Omadused
UT9000 C seeria funktsiooni generaator suudab toota siinus, ruut, kolmnurk, pulssi, sawtooth lainekuju, laias sagedusalas kuni 5 MHz), mille SM taseme reguleerimine reguleerige duty cycle, VCF-funktsioon, millel TTL tasandil väljund, väljund signaalide saab kuvada korraga, amplituud ja sagedus saab kasutada sagedus counter välise sageduse mõõtmine, seeria on suurepärane amplituud-sageduse omadused, ruut, laine tõuseb ≤50n S, kõik elektri tulemuslikkuse näitajad on jõudnud sarnaste välismaa tooteid.- Kui toode on defektne kättesaamisel, siis tuleb 7 päeva jooksul alates kättesaamisest vahetada uue (Ostja tagastama kõik originaal ja terve punktide uuesti müüdava seisukorras).- Saate jälgida olukorda oma toode veebilehel pärast seda, kui nad on välja veeti.- Teade saadetakse välja 3days pärast makse.

Teave kauba kohta

Pistiku Tüüp:
EL, USA
Ekraani Suurus:
2.9 Tolli & Alusel
Brändi Nimi:
ÜHIK
DIY Tarvikud:
Elektriline
Mudeli Number:
UTG9003C
Name1:
Signaali Generaator
Name2:
utg9003c Signaali Generaator
Omadused 1:
generaator määrused
Funktsioonid 2:
bensiini generaator
Funktsioonid 3:
Odavad generaator määrused
Omadused 4:
generaator 500w
Funktsioonid 5:
Kõrge Kvaliteediga generaator hydro
Funktsioonid 6:
digitaalne funktsiooni generaator
Omadused 7:
digitaalse signaali generaator
Omadused 8:
Kõrge Kvaliteediga generaator 5kw

Sarnased kaubad kategoorias